Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Naruto Turkey Forumlarına Hoşgeldiniz

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Uchiha Maadara Tanıtım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Uchiha Maadara Tanıtım   Cuma Tem. 30, 2010 11:53 pm

İsim: Madara Uchiha
Doğum tarihi: 24 Aralık
Boy: 175 cm
Kilo: 55.9 kg
Seviye: Mizukage-Kaçak Ninja
Yer: Kanoha
Element:Toprak
Clan:Uchiha

GENEL TANITIM:

Dördüncü Shinobi Savaşı biteli 8 yıl olmuş Madara klanının temsilcisi olmak için kendi ağabeyini feda etmiştir ve onun Şaringan'ını almıştır.Birkaç yıl sonra Uchiha klanı çok daha güçlenmşitir ve Senju klanı ile bir savaş başlamıştır,en son savaşları Valley of End isimli mekanında başlangıcı olur bu savaştan sonra Madara'nın Hashirama Senju karşısında hiç şansı olmadığını anlayınca bir barış teklifi gelir ve bu barış ile Kanohakagure köyü kurulur.Köy kurulduktan sonra Hokage isimli köy lideri seçme sırası gelir ve Hashirama Senju 1.Hokage seçilir buna çok kızan Madara dahada fazla güçlenip Hashirama Senju'ya karşı yeni bir şans elde eder ve savaşın sonunda Valley Of End isimli mekana Madara Uchiha ve Hashirama Senju'nun heykelleri dikilir.Aylar sonra Madara Akatsuki'nin lideri olduğu belirir ve adını Tobi yapıp tekrar Akatsuki'deki görevine başlar.Ama yüzünü turuncu bir maske ile kapatmıştır ve sadece sağ gözü gözükmektedir.Madara Tobi olarak en başlarda çok aptalca davranmaktadır ama daha sonra bu görevi daha fazla önemser ve Pein'den sonra Akatsuki'nin gerçek lideri olur.Madara'nın en fazla tanıldığı yer ise Kyuubi'nin salınmasıdır Kyuubi'yi salan Madara Hashirama Senju ile son kez dövüşündedir.Kyuubi salındıktan sonra Madara ortalıkta hiç gözükmemiştir ve 4. Hokage Namikaze Minato çıkar ve Kyuubi isimli 9 kuyruklu tilkiyi Naruto'nun içine müherler ve 4.Hokage orada kendi feda eder.

KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ:

Madara'nın Tobi olarak yüzü gözükmemesi en büyük özelliklerindendir.Zetsu ise ona "Tobi İs A Good Boy" der.Madara'nın dikkat çekici yeri saçıdır Tobi olduğunda ise saçlarını kesmiştir ve tamamen farklı bir kılığa bürünmüştür ama gerçekten çok cesur biridir.

Spoiler:

Zebra
Mizukage
Mizukage

Erkek Mesaj Sayısı : 428

MesajKonu: Geri: Uchiha Maadara Tanıtım   C.tesi Tem. 31, 2010 1:08 pm

2. resim sasukeyi andırıyor acaba maskesini çıkarıcakmı ?
Kullanıcı profilini gör
ObsCure
Genin
Genin

Kadın Mesaj Sayısı : 73

MesajKonu: Geri: Uchiha Maadara Tanıtım   Çarş. Ağus. 04, 2010 5:37 pm

Kusha benziyor
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Uchiha Maadara Tanıtım   

Uchiha Maadara Tanıtım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön